Geri Dön

Son dakika... Erdoğan, Berlin'deki Libya Konferansı'na katılıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın Almanya'nın başkentindeki kritik konferansta yer alacak. Konferansın ana gündemi, ateşkesin kalıcı hale getirilmesi ve siyasi çözüm.

Son dakika... Erdoğan, Berlin'deki Libya Konferansı'na katılıyor

Dünya, yarın Almanya'nın başkenti Berlin'e kilitlenecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin'deki Libya Konferansı'na katılacak.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, bugün yaptığı açıklamada, Türkiye'nin siyasi çözüm için yürütülen çabalara başından beri desteklediği belirtildi. "Zirvede Libya'da önümüzdeki dönemde barış ve istikrarın süratle tesisi amacıyla atılması gereken adımlar hakkında görüş alışverişinde bulunulması ve bu yönde somut kararlar alınması öngürülmektedir."

İki kişi her şeyi itiraf ettiKonya'nın Ilgın ilçesinde, otomobilinde ölü bulunan ve yapılan otopsi sonucunda cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Şahin Topuz'u (30) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden, kayınbiraderleri Y.K.ve B.K. cinayeti işlediklerini itiraf etti. Topuz'u öldürdükten sonra olaya kaza süsü verdiklerini de itiraf şüphelilerden Y.K. ve B.K. tutuklanırken, 3 kişi de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber