Geri Dön
DünyaSon dakika... İsrail gemisi saldırıya uğradı

Son dakika... İsrail gemisi saldırıya uğradı

İngiltere Savunma Bakanlığı, Umman Denizi'nde saldırıya uğrayan İsrail gemisinin kıyıdan 185 mil açıkta olduğunu duyurdu.

Son dakika... İsrail gemisi saldırıya uğradı

Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, İsrail'e ait bir geminin Basra Körfezi girişinde yer alan Umman Denizi'nde saldırıya uğradığını bildiriyor

İngiltere Savunma Bakanlığı'na dayandırılan habere göre, saldırı Perşembe gece saatlerinde Umman'ın güneydoğusunda yer alan Mesire Adası açıklarında gerçekleşti. Olayın araştırıldığını belirten İngiltere Savunma Bakanlığı, saldırının kıyıdan 185 mil, yaklaşık 300 kilometre açıklarında düzenlendiğini kaydetti.

Umman makamlarından henüz bir açıklama gelmezken, Ortadoğu'da devriye gezen ABD 5. Filosu da herhangi bir bilgi vermedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni'ne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta “Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni”nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Türkiye, bu eserle beraber büyüklüğünü, birikimini ve artan gücünü yansıtan bir başyapıt ortaya çıkardı." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner