Geri Dön
DünyaSon dakika... Katliam yaptı! ABD'de doğum günü partisinde şok saldırı

Son dakika... Katliam yaptı! ABD'de doğum günü partisinde şok saldırı

Gelen son dakika haberine göre, ABD'nin Colorado eyaletindeki bir doğum günü partisinde silahlı bir kişi ateş açarak altı kişiyi öldürdü, daha sonra da intihar ederek hayatına son verdi.

Son dakika... Katliam yaptı! ABD'de doğum günü partisinde şok saldırı

Polisten yapılan açıklamada, çatışmanın gece yarısından hemen sonra Colorado Springs'in doğu tarafındaki bir mobil ev parkında gerçekleştiği belirtildi.

Colorado Springs Gazetesi'nin bildirdiğine göre, memurlar altı ölü yetişkin ve daha sonra hastanede ölen ciddi yaralı bir adam bulmak için bir karavana geldi.

Saldırgan, arkadaşları, ailesi ve çocukların katıldığı doğum günü partisindeki bir kadın kurbanın erkek arkadaşıydı. Polis, saldırganın kendisini vurmadan önce içeriye girdiğini ve etraf ateş açtığını söyledi.

Saldırganın veya kurbanların kimlikleri açıklanmadı. Saldırı sırasında orada bulunan çocuklar yaralanmadı ve akrabalarının yanına götürüldüler.

Colorado Springs Emniyet Müdürü Vince Niski yaptığı açıklamada, “Sevdiklerini kaybeden aileler ve ebeveynlerini kaybeden çocuklar için içim yanıyor” dedi.

Bu olay, silahlı bir kişinin 22 Mart'ta bir Boulder süpermarketinde 10 kişiyi öldürmesinden bu yana Colorado’nun en büyük toplu cinayeti oldu.

Kartal'da kıyıya sürüklenen Panama bayraklı kargo gemisi kurtarıldıKARTAL açıklarında Panama bayraklı APRIL isimli kargo gemisi demir tarayıp, kıyıya sürüklendi. Gemi, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne bağlı römorkörler tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet