Geri Dön

Son dakika: Kırım'da saldırı! Onlarca ölü ve yaralı var

Rusya'nın kontrolündeki Kırım'daki bir okulda silah sesleri ve patlama duyuldu. Son dakika haberine saldırıda en az 18 kişi hayatını kaybetti, onlarca kişi de yaralı. Saldırganın 18 yaşındaki öğrenci olduğunu açıklayan Rusya, olayın bir 'terör' eylemi olmadığını duyurdu.

Son dakika: Kırım'da saldırı! Onlarca ölü ve yaralı var

Rusya tarafından ilhak edilen Kırım’da bulunan bir okulda meydana gelen saldırıda 18 kişinin hayatını kaybettiği, 50 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Emniyet birimlerince yapılan ilk açıklamaya göre, patlama Kırım’daki bir yüksekokulda gaz sıkışması nedeniyle meydana geldi. Ancak daha sonra, patlamanın okulun kafesindeki bomba yüzünden gerçekleştiği açıklandı.

Son olarak da patlama öncesinde, maskeli saldırganların okuldakileri silahla öldürdüğü haberleri geliyor. Okulun müdürü, silahlı adamların içeri girerek bulabildikleri herkesi öldürdükten sonra kendilerini patlattığını ifade etti.

Rus yetkililer, saldırganın 18 yaşındaki öğrenci Vladislav Roslyakov olduğunu açıkladı. Moskova'ya göre, saldırı bir 'terör' eylemi değil, bir katliam.

Banyoda korkunç son! Mahkemede her şeyi anlattıBursa'da, düğünden bir gece önce nişanlısı Songül Yalçın'ı döverek öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılanan Yunus Emre Akar, savunmasında, "Songül, sakinleştirmek istediğim sırada banyoda düştü. Kafasını çarptı ve bu nedenle öldü. Adli tıp raporunda her şey ortaya çıkacak. Tahliyemi istiyorum” dedi. Mahkeme, Adli Tıp Kurumu'ndan istenilen raporun beklenmesine karar verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber