Geri Dön

Suudi Arabistan ve BAE'de corona virüsten can kayıpları arttı

Corona virüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Suudi Arabistan'da 38'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 11'e yükseldi.

Suudi Arabistan ve BAE'de corona virüsten can kayıpları arttı

Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, ülkede 4 kişinin daha koronavirüsten hayatını kaybettiği belirtildi.

Açıklamada 60 kişide daha Kovid-19 tespit edildiği ve son verilerle ülke genelindeki toplam vaka sayısının 2 bin 523'e çıktığı kaydedildi.

Şu ana kadar virüs kaynaklı can kayıplarının 38 olduğu Suudi Arabistan'da, toplam 551 kişinin ise hastalıktan kurtulduğunu aktarıldı.

BAE'de ölü sayısı 11 oldu

BAE Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, koronavirüs nedeniyle yabancı uyruklu bir kişinin daha hayatını kaybettiği ve toplam can kaybının 11'e yükseldiği ifade edildi.

Açıklamada, 227 kişide daha Kovid-19 tespit edilmesiyle ülkedeki toplam vaka sayısının 2 bin 76'ya çıktığı aktarıldı.

Ülkede ayrıca 167 kişinin ise koronavirüsü yenerek iyileştiği bildirildi.

 

 

Senet imzalatmışlar! Antalya'da zorla fuhuş yaptırılan 5 kadın kurtarıldıAntalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda zorla fuhuş yaptırılan biri 17 yaşında 5 kadın polis tarafından kurtarılırken, kadınları pazarlayan 2 kişi tutuklandı. Kurtarılan yabancı uyruklu 3 kadın sınır dışı edilirken ailesine senet imzalattırılan 17 yaşındaki kız ise Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne teslim edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber