Geri Dön
DünyaTarihin tekerrür etmesinden korktum

Tarihin tekerrür etmesinden korktum

İngiliz Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle (39) geçen yıl İngiltere kraliyetinden ayrılıp ABD’ye yerleşmişti. ABD’li ünlü talk show sunucusu Oprah Winfrey, Harry ve Meghan ile bir söyleşi yaptı.

Tarihin tekerrür etmesinden korktum

CBS televizyonu 7 Mart’ta yayımlanacak söyleşiden iki kısa klip yayımladı. Bu kliplerden birinde Harry, 1997’de Paris’te paparazziler tarafından takip edilirken trafik kazasında ölen annesi Prenses Diana’ya atıfta bulunarak, “En büyük endişem tarihin tekerrür etmesiydi” dedi. Bu cümlesiyle İngiltere’de basının özel yaşamlarını sürekli takip etmesinden şikâyetçi olan Harry, kraliyetten ayrılmalarının zor olduğunu da şöyle ifade etti: “Yıllar önce annemin boşanarak kraliyetten ayrılması sürecini tek başına yaşamasının nasıl zor olduğunu hayal bile edemiyorum. Çünkü bizim için inanılmaz derecede zor oldu.”

Harry geçen hafta da İngiliz basınının takibinden kurtulmak için ABD’ye gittiklerini söylemişti.

Meghan Markle’ın kraliyetten ayrılmalarıyla ilgili neler söylediği ise 7 Mart’ta öğrenilebilecek.

Traktörle çarpışan sürücüye dehşeti yaşattılar!Adana’da zirai danışman Refik Vural (47), otomobiliyle işe giderken karşı şeritten gelen traktörle kafa kafaya çarpışması sonucu yaralandı. Kazadan sonra bir grup tarafından sopalarla darbedildiğini iddia eden Vural, olayı azmettiren kişinin mahallelerinde bulunan komşusu M.G. olduğunu söyledi. Kaza anları ise otomobilde bulunan kamera tarafından anbean kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet