Geri Dön
Dünya“Trump beni öpmeye çalıştı!”

“Trump beni öpmeye çalıştı!”

ABD’deki Fox News televizyon kanalının eski haber spikeri Juliet Huddy, şu anki eşi Melania ile evlendikten hemen sonra, ABD Başkanı Trump’ın kendisini asansörde öpmeye çalıştığını duyurdu.

“Trump beni öpmeye çalıştı!”

Kariyerine radyo spikeri olarak devam eden Fox News televizyon kanalının eski haber spikeri Juliet Huddy, ABD Başkanı Donald Trump hakkında çok tartışılacak bir iddia ortaya attı.

Huddy, 2005 ya da 2006’da ABD Başkanı Trump’ın kendisini yemeğe çıkardıktan sonra Trump Tower’ın asansöründe dudağımdan öpmeye çalıştığını öne sürdü. “Sadece beni Trump Tower’da yemeğe çıkardı. Asansörde güvenlik görevlisi varken bana 'elveda' dedi. Bu sırada yanağımdan değil, dudağımdan öpmeye kalktı. Alınmadım, ‘Aman Tanrım’ dedim daha çok. Ondan sonra her şey yolundaydı. Sadece garip bir andı. Daha sonra böyle bir şey denemedi, yalnız da kalmadık” sözleriyle olayı anlattı.

Eski Fox News sunucusu, daha sonra televizyon kanallarına konuk olarak gelen Trump’ın seyircilere kendisi hakkında, “Ona asıldım ama beni salladı” dediğini hatırlattı.

Donald Trump, 2015’in Ocak ayında şu anki eşi Melania Trump ile evlenmişti. Huddy’nin söyledikleri, Trump’ın evlendikten sonra kendisini öpmeye çalıştığını öne sürmüş oluyor.

Bakan Akar'dan CHP'li Engin Altay'ın sözlerine sert tepkiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın bir televizyon programındaki bazı sözlerine tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet