Geri Dön

“Trump beni öpmeye çalıştı!”

ABD’deki Fox News televizyon kanalının eski haber spikeri Juliet Huddy, şu anki eşi Melania ile evlendikten hemen sonra, ABD Başkanı Trump’ın kendisini asansörde öpmeye çalıştığını duyurdu.

“Trump beni öpmeye çalıştı!”

Kariyerine radyo spikeri olarak devam eden Fox News televizyon kanalının eski haber spikeri Juliet Huddy, ABD Başkanı Donald Trump hakkında çok tartışılacak bir iddia ortaya attı.

Huddy, 2005 ya da 2006’da ABD Başkanı Trump’ın kendisini yemeğe çıkardıktan sonra Trump Tower’ın asansöründe dudağımdan öpmeye çalıştığını öne sürdü. “Sadece beni Trump Tower’da yemeğe çıkardı. Asansörde güvenlik görevlisi varken bana 'elveda' dedi. Bu sırada yanağımdan değil, dudağımdan öpmeye kalktı. Alınmadım, ‘Aman Tanrım’ dedim daha çok. Ondan sonra her şey yolundaydı. Sadece garip bir andı. Daha sonra böyle bir şey denemedi, yalnız da kalmadık” sözleriyle olayı anlattı.

Eski Fox News sunucusu, daha sonra televizyon kanallarına konuk olarak gelen Trump’ın seyircilere kendisi hakkında, “Ona asıldım ama beni salladı” dediğini hatırlattı.

Donald Trump, 2015’in Ocak ayında şu anki eşi Melania Trump ile evlenmişti. Huddy’nin söyledikleri, Trump’ın evlendikten sonra kendisini öpmeye çalıştığını öne sürmüş oluyor.

Bursa'da kullanılmayan 2 evde çıkan yangın söndürüldüBursa'nın Gemlik ilçesinde kullanılmayan 2 müstakil evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Kumla Yokuşu'nda boş olan 2 müstakil evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 6 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1 saatte söndürüldü.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet