Geri Dön
DünyaTürkiye'nin otomobili Alman basınında! 'İddialı bir hedefin peşinde'

Türkiye'nin otomobili Alman basınında! 'İddialı bir hedefin peşinde'

Son dakika haberine göre, Türkiye’nin otomobili TOGG Alman basınında bir kere daha geniş yer aldı. Alman kamu yayıncısı ZDF'in haberinde, Türkiye'nin elektrikli otomobil üretimiyle iddialı bir hedefin peşinde olduğu söylendi.

Türkiye'nin otomobili Alman basınında! 'İddialı bir hedefin peşinde'

Alman kamu yayıncısı ZDF kanalı Türkiye'nin elektrikli otomobili TOGG'u analiz eden bir habere yer verdi. "Elektrikli otomotiv TOGG: Tesla ve Volkswagen ile rekabette mi?" başlıklı haberde, "Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu" mercek altına alındı.

"TÜRKİYE, ULUSLARARASI REKABETE GİRİYOR"

TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş'ın Alman gazetecilerle sohbetinin ardından yayınlanan haberde, "Gelecek vaat eden bir otomotiv lokasyonu olarak Türkiye, uluslararası rekabete giriyor" yorumu yapıldı. Haberde, Karakaş'ın "Sadece araba yapmıyoruz. Akıllı bir ürün yapıyoruz" sözleri de öne çıkarıldı. "Tüketicilerin fikirlerine, istekleri ve beklentilerine cevap verecek bir otomobil planlaması yapıldığı" ifadelerine yer verildi. TOGG'un gelecek yılın sonunda montaj bandından ineceği de vurgulandı. (TRTHABER)

Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarıSonbaharla birlikte hava sıcaklarında değişim arttı. Havalar bir sıcak bir soğuk. Peki son durum ne ve ne olacak? CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Orhan Şen yeni haftanın hava durumunu aktardı. İşte detaylar...
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler