Geri Dön

Türkiye'ye her şey dahil tatil için geliyorlar

Turizm gazetesinde yer alan habere göre, bu sene Rus turistlerin büyük çoğunluğu her şey dahil tatil seçeneğini tercih ettiler. Rus turistler döviz kuru dalgalanması ve diğer faktörlere aldırmadan yiyecek ve eğlence maliyetini hesaplamadan rahat bir şekilde tatil yapmak için her şey dahil tatili seçiyorlar.

Türkiye'ye her şey dahil tatil için geliyorlar

Rus turistlerin tercih ettiği her şey dahil sisteminin en yaygın olduğu ülke ise Türkiye. Habere göre, Rus turistlerin Türkiye'deki tatil seçeneklerinden yüzde 99'unu her şey dahil sistemi oluşturuyor.

Mısır'da bu oran yüzde 89, Yunanistan ve Bulgaristan'da ise yüzde 60 dolaylarında bulunuyor.

Otellerdeki her şey dahil hizmeti turistlerin konaklama, yeme içme, eğlence, animasyon ve daha birçok etkinliği kapsıyor. Rus tur operatörlerinin değerlendirmesine göre, Rus turistler arasında en popüler tatil formatı her şey dahil sistemi çıktı.

Bu seçenek tatilcilerin eğlence ve yeme içme maliyeti kaygısı taşımadan rahat tatil yapmalarını sağlıyor.

Babasından kaçarken araba çarptı!Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde tartıştığı babasından kaçarken yola çıkan 15 yaşındaki M.H. isimli genç kıza otomobil çarptı. Yaralanan M.H., hastaneye kaldırılırken, genç kızın babasından kaçma anları güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber