Dünyaca ünlü isimlerin garip hobileri

Birçoğumuzun boş zamanlarında başvurduğu, uğruna emek verdiği hobileri var. Ünlülerin de keza öyle şekilde. Fakat şimdi bahsedeceğimiz isimlerin hobileri alışılmışın dışında. Dünyaca ünlü isimlerin garip hobileri neler? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

Dünyaca ünlü isimlerin garip hobileri

1- Johny Depp

1- Johny Depp

Johny Depp Barbie bebek koleksiyonu yapılıyor. Nereden çıktığını soracak olursanız da kızı doğduktan sonra Barbie bebeklere merak salmış. Daha sonra bu bebeklerle bağ kurduğunu söyleyen Johny Depp kızı büyüdükten sonra da bebekleri saklamış. Şimdi bir sürü Barbie'si var ve hepsini depoda saklamak zorunda kalıyor. O depoyu çok merak ettim gidip bir görmek isterim açıkçası rengarenktir.
 

2- Penélope Cruz

2- Penélope Cruz

Penélope Cruz da şaşırtan isimlerden. Kendisinin bir askı koleksiyonu var. Muhtemelen mağaza açarken vazgeçti koleksiyon yapmaya başladı her şey olabilir. Koleksiyonda 500'den fazla metal olmayan askı bulunuyor.

3- Katy Perry

3-  Katy Perry

Katy Perry bir röportaj sırasında, Taylor Swift ve Miley Cyrus da dahil olmak üzere birçok ünlünün saçını çantasında taşıdığını açıklamış. Katy Perry yaptığı şeyin kulağa ürkütücü geldiğinin farkında ancak yine de saç biriktirmeyi seviyor.
 

4- Taylor Swift

4- Taylor Swift

Taylor kar küresi yapmayı o kadar seviyor ki, 'Lover' şarkısının klibinde gördüğümüz evin minyatürünün bulunduğu bir kar küresi yapmış.

5- Ryan Gosling

5- Ryan Gosling

Ryan Gosling, bir gününü mükemmel yapan şeyin örgü örmek olduğunu söylemiş. Eğer örgü güzel bir şekilde örülürse, mükemmel bir hediyeye dönüşebileceğini söylüyor.

6- Mike Tyson

6- Mike Tyson

Güvercin yarışları, Mike Tyson'da dahil olmak üzere bir sürü insanın ilgisini çekiyor. Çocukluğundan beri güvercinleri seven Tyson, şimdi sahip olduğu güvercinleri en iyi şekilde yetiştirerek yarışlara hazırlıyor.

7- Kendall Jenner

7- Kendall Jenner

Kendall Jenner ıslık çalmada ve kuş sesleri çıkartmada o kadar iyi ki, etrafınızın bir kuş sürüsüyle çevrili olduğunu zannedebilirsiniz.

8- Beyonce

8- Beyonce

Beyonce, kızının alerjilerini önlemek için arıcılığa başladığını söylüyor. Kızı için başladığı arıcılık, bir süre sonra keyifle yaptığı bir hobiye dönüşmüş. Günümüzde yaklaşık 80.000 arısı ve 2 arı kovanı var.
 

9- Tom Hanks

9- Tom Hanks

Tom Hanks, ünlü bir oyuncu olmadan önce daktilo toplamaya başlamış. Başarılı oyuncu makineleri, sanat ve mühendisliğin mükemmel birleşimi olarak adlandırıyor. Şu anda koleksiyonunda yaklaşık 120 daktilo bulunuyor.

10- Brad Pitt

10- Brad Pitt

Brad Pitt, boşandıktan sonra seramik sanatına ve çömlekçiliğe başladı. İyileştirici bir etkisi olduğunu belirttiği hobisi ile kendini ifade edebildiğini söylüyor.
 

BONUS: Nicolas Cage

BONUS: Nicolas Cage

Nicolas Cage'in parasını har vurup harman savuran isimlerden biri. Sahip olduğu kale ve şatoların yanında, aldığı dinazor kafatasını da unutmamak gerek. Bir servet harcadığı kafatası, çalıntı olduğu gerekçesiyle Moğol hükümetine iade edilmişti. Gerçekten insanın parası olsun gerisi önemli değil...


Fazilet.Senol@milliyet.com.tr
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak