Geri Dön
Ege1500 lira destek ödemesi başladı

1500 lira destek ödemesi başladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, salgından en çok etkilenen esnafın dertlerine çare olabilmek için hayata geçirdikleri destek ödemelerine başladıklarını müjdeledi.

1500 lira destek ödemesi başladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, salgından en çok etkilenen esnafın dertlerine çare olabilmek için hayata geçirdikleri destek ödemelerine başladıklarını müjdeledi. 10 bin esnafa 1500’er lira olmak üzere toplamda 15 milyon lira karşılıksız destek vereceklerini ifade eden Zolan, “Esnafımızı bekletmeden ödemeleri yapmaya başladık.Müracaatlar onaylandıkça ödemeler de devam edecek” dedi. Esnaf ve tüm ticari işletmelere yönelik haziran-temmuz-ağustos-eylül aylarını kapsayan içme suyu faturalarındaki yüzde 90 oranındaki indirim sürecinin de başladığına dikkati çeken Başkan Zolan, “Bu zor günleri dayanışma içerisinde, omuz omuza yine birlikte atlatacağız” diye konuştu.
19 ilçeden gelen başvurular www.denizli.bel.tr’den yapılırken, müracaatı onaylanan esnafa destek ödemeleri 2 Haziran Çarşamba günü itibariyle başladı. Ödeme esnafın başvuru formunda belirttiği banka hesabına yapılıyor.

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler