Geri Dön

20 klinik 3 ay ücretsiz

Bodrum Belediyesi ile Kent Konseyi’nin projesi kapsamında 20 veteriner kliniğinde can dostlara ücretiz işlem yapılacak

20 klinik 3 ay ücretsiz

Bodrum Belediyesi’nin sokaktaki can dostlar için başlattığı çalışma seferberliğe dönüştü. Kent Konseyi ile ortak yürütülen proje kapsamında, 1 Mart-1 Haziran günleri arasında özel kliniklerde sahipli ve sahipsiz hayvanlara ücretsiz kimliklendirme ve kısırlaştırma işlemleri uygulanacak. Projeye destek veren 20 veteriner kliniği aynı tarih aralığında, kendi belirledikleri sayıda kedi ve köpek kısırlaştırılması yapacak. Kısırlaştırma ameliyatlarında kullanılacak olan malzemeler, kimliklendirme çiplerinde olduğu gibi Bodrum Belediyesi tarafından temin edilecek.
“Türkiye’ye örnek”
Başkan Ahmet Aras, can dostlar için çalıştıklarını belirtti, “Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum” dedi. Randevular, Bodrum Kent Konseyi Hayvanların Yaşam Hakkını Koruma Çalışma Grubu tarafından organize edilecek.

Ukrayna'da Türk babaya şiddet! Tayfun Mustafaoğlu'nun boğazını sıkıp çocuğu aldılarEşiyle yaşayan çocuğunu görmek için Ukrayna’ya gelen Türk vatandaşı Tayfun Mustafaoğlu, kimliği belirsiz kişilerce bir AVM’de darp edildi. Mustafaoğlu’nun boğazını sıkan ve kollarını tutan saldırganlar, 6 yaşındaki çocuğunu zorla Türk babanın elinden aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber