Geri Dön
Ege3 kulvarda da iddiamız var

3 kulvarda da iddiamız var

Basketbol ve voleybolda zirve takipçiliği yapan, futbolda Yalovaspor’u yenerek Play Off iddiasını sürdüren Karşıyaka, 3 ana branşta sezon başında koyduğu hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışıyor

3 kulvarda da iddiamız var

Sadece İzmir’in değil Türkiye’nin en çok branşta faaliyet gösteren kulüplerinin başında gelen 109 yıllık çınar Karşıyaka, dünyayı etkisine alan pandemi ve maddi darboğaza rağmen inatla sezon başında koyduğu hedeflere koşmanın mutluluğunu yaşıyor.
Basketbolda Başantrenör Ufuk Sarıca liderliğinde Anadolu Efes’in ardından ikinci sırada yer alan Pınar Karşıyaka, rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk yarışını inatla sürdürüyor.
Voleybolda genç ekibini A Milli Takım deneyimli Reşat Yazıcıoğulları’na emanet ederek Sultanlar Ligi’ne adım adım ilerleyen Karşıyaka’nın kızları, zirve yarışını sürdürüyor. Futbolda ise takımın başına İbrahim Cezayir’i getirip şanssız yenilgilere 3-2’lik Yalovaspor galibiyetiyle son veren Karşıyaka, yeniden Play Off iddiasını güçlendirdi.
‘Camiamızın yüzünü güldüreceğiz’
Her türlü olumsuz duruma karşın sezon başında çizdikleri hedeften ödün vermediklerini belirten Başkan Turgay Büyükkarcı, “Basketbol ve voleybolda A Milli Takım tecrübesine sahip iki çalıştırıcımızla hedeflediğimiz yolda ilerliyoruz. Umuyorum iki şubemizde de camiamızın yüzünü güldürecek sonuçlara imza atacağız. Futbolda ise kısa bir duraklama döneminden sonra yeni teknik adamımızla çıkışın ilk adımını attık. 3 kulvarda da hedefe ilerlemenin yanısıra yelken, tenis, eskrim ve e-spor branşlarında da çalışmalarımız sürüyor. Camiamızın yüzünü güldürecek sonuçlarla sezonu kapatmak ve geleceğe umutla bakma adına yönetim kurulumuzla birlikte çalışmalarımız ilk günkü heyecan ve titizlikle devam ediyor. Selçuk Yaşar Tesislerimiz yenileme çalışmaları sonucunda modern bir görünüme kavuştu, yeni tesisler için de çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler