Geri Dön

6.5 ton atık geri kazandırılacak

Merkezefendi Belediyesi’nin TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu ile birlikte işbirliği yaparak çevre bilincinin oluşması ve değerlendirilebilir atıkların ekonomiye kazandırılması için düzenlediği ‘Öğrenciler AEEE Topluyor!’ kampanyası kapsamında 6.5 ton elektronik atık toplandı.

6.5 ton atık geri kazandırılacak

Merkezefendi Belediyesi’nin TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu ile birlikte işbirliği yaparak çevre bilincinin oluşması ve değerlendirilebilir atıkların ekonomiye kazandırılması için düzenlediği ‘Öğrenciler AEEE Topluyor!’ kampanyası kapsamında 6.5 ton elektronik atık toplandı. Atık elektrikli ve elektronik eşyalar (AEEE) ekipler tarafından biriktirilen okullardan toplandı. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çevre bilincinin erken yaşta öğrenilmesi gerektiğini söyledi, “Öğrencilerimize ve hemşehrilerimize duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya çok net Ayasofya mesajıSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün açılışına video konferansla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili, 'Haklı kararlılığımızın sonucu olarak ibadete açtık. Kimin ne dediğine değil milletimizin ne istediğine göre bu kararı aldık' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber