Geri Dön
EgeAlaçatı’nın yeni meydanı Clubbaba Köyiçi

Alaçatı’nın yeni meydanı Clubbaba Köyiçi

Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Clubbaba Köyiçi’nde lüks markalar, yeşillik alanlar, spor yapma olanağı ve sosyal yaşam bir arada sunuluyor...

Emin Önal İnşaat’ın, eski ile yeniyi harmanlayarak, tarihi dokuyu koruyup, yeşil alanları, eski ağaçları, geniş meydanıyla, butik, modern bir köy olarak ortaya çıkardığı ‘Clubbaba Köyiçi’ açılıyor. Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı’nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi’nde buluşuyor. Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasına katkıda bulunacak olan Clubbaba Köyiçi’nde, alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor alanları bir arada olacak.

Ünlü markalar yer alıyor

Clubbaba Köyiçi’nde ünlü markalara ev sahipliği yapacak.

Projede Folkart, Aston Martin, Beymen, Yıldırım Özdemir, Lokma, Swarovski, CianaItalian FashionStore, B&G Store, PupeCafe&Restaurant gibi ünlü markalar yer alacak.

Alaçatı’yla özdeşleşecek

Clubbaba Köyiçi Projesi’nin farklı olacağını vurgulayan, İzmirli işadamı Emin Önal, “Projemiz, Alaçatı ile özdeşleşen bir alanda bulunuyor. Projede, biz eski ile yeninin mükemmel uyumunu oluşturmayı amaçladık. Clubbaba Köyiçi, yeni nesil bir yaşam kompleksi olacak. Ayrıca daha da önemlisi Alaçatı yeni bir meydana kavuşacak.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler