Geri Dön

Altınordu fantastik bir kulüp

Uluslararası Fair Play Konseyi (CIFB) Başkanı Jeno Kamuti, Dünya Fair Play Ödülü’ne aday gösterilen Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan için İzmir’e geldi.

Altınordu fantastik bir kulüp

Uluslararası Fair Play Konseyi (CIFB) Başkanı Jeno Kamuti, Dünya Fair Play Ödülü’ne aday gösterilen Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan için İzmir’e geldi. Kulüp hakkında bilgiler alıp tesisleri gezen Kamuti, İzmir temsilcisi için, “Altınordu fantastik bir kulüp” yorumunda bulundu. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı ve CIFB Üyesi Erdoğan Arıpınar ile Yönetim Kurulu Üyesi Avni Erboy’un da yer aldığı ziyarette Kuşadası Beytullah Baliç Yerleşkesi, Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi ve Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri’ni incelendi. Başkan Seyit Mehmet Özkan, Jeno Kamuti’ye forma ve kulüp armalarının yer aldığı bir hediye verdi.

Karşıyaka Çarşısı salgına rağmen yine boş kalmadıİzmir'in en kalabalık yerlerinden olan Karşıyaka Çarşısı, corona virüs (Covid-19) salgınına rağmen yine insan yoğunluğuna sahne oldu. Dün akşam çekilen görüntülerde, "Evde kal" çağrısına kulak asmayan vatandaşlar hem kendilerini hem de başkalarını riske attı.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber