Geri Dön

Artık Kuşadası’na vefa borcumuz var

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından Kuşadası Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeler depremzedelere ulaştı.

Artık Kuşadası’na vefa borcumuz var

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından Kuşadası Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeler depremzedelere ulaştı. Kışlık giysi, elektrikli ısıtıcı, ayakkabı, atkı, sokak hayvanları için mama ve bebek bakım ürünleri gibi temel ihtiyaç malzemeleri, Kuşadası Belediyesi Sosyal ve Yardım İşler Müdürü Hüsnü Yalçın ile belediye personeli tarafından Elazığ’ın Mollakendi Beldesi ve üç köyünde dağıtıldı. Kuşadalı 75 yaşındaki Yaşar Gülser Çelik’in Elazığ ve çevresindeki depremzedelere gönderilmek üzere bağışladığı 50 yıllık yorgan, Yalçın tarafından Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’a teslim edildi. “Gülser Çelik’in bağışını gözümüz gibi koruyacağımızdan emin olabilirsiniz” diyen Doğan, “Bugünden itibaren Kuşadası’na vefa borçluyuz. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel sayesinde Türkiye’nin doğusu ile batısı birleşmiş oldu” dedi.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber