Geri Dön

Ata’ya koştular

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, gençlerle birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yılında, Ulu Önder’e saygı için koştu.

Ata’ya koştular

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, gençlerle birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yılında, Ulu Önder’e saygı için koştu. Foça Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda koşuya başlayan Gürbüz, elinde taşıdığı Türk bayrağını gençlere verdi.
Ayyıldızlı bayrak, Yeni Foça Fula Dağı’na kadar gençlerin elinde dalgalandı. Başkan Gürbüz, “Samsun’dan doğan güneş ile bağımsızlık meşalesi hiç sönmeyecek” diye konuştu.

Antalya'da taciz iddiasıyla pusu kurulup dövülen adam ilk kez konuştu!Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, iddiaya göre, kendisini telefonla tehdit ve taciz eden adamı evine çağıran evli kadın, kocasıyla bir olup adama meydan dayağı attı. Olay sonrasında konuşan Kadir Özenç (45), çiftin kendisine bilmediği bir nedenle tuzak kurduğunu öne sürdü. H.Y. ve kocası V.Y. dahil 6 kişi tarafından dövüldüğünü anlatan Kadir Özenç, "Bu benim halamın torunu. Kocası da eniştem olur. Bu tuzağı neden yaptılar, neyin nesiydi bilmiyorum. Beni eve davet etti. Demir kapıyı eşi açtı. İçeriye girdiğim anda boynuma sert cisimle vuruldu. Sırtımı bir döndüm 6 kişi vardı. Yere yıktılar. Sopalarla vurmaya başladılar. Elimi ayağımı bağladılar" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber