Geri Dön

Ayvalık’tan muhteşem şov

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Cumhuriyet’in 96’ncı yıldönümü kutlamalarında öğrencilerin ‘Işığında yürümek’ adlı gösterisi ilgiyle izlendi.

Ayvalık’tan muhteşem şov

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Cumhuriyet’in 96’ncı yıldönümü kutlamalarında öğrencilerin ‘Işığında yürümek’ adlı gösterisi ilgiyle izlendi. Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri, harmandalı oynadı, Türkiye haritası içinde Türk bayrağı oluşturdu. Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, “Cumhuriyet, büyük Atatürk’ün gerçekleştirdiği en büyük devrim, milli tarihimizin kaydettiği çok büyük bir atılımdır” dedi. 

Ünlü oyuncu karantinada 'sinir krizi' geçirdi Oyuncu Naomi Watts, 'elektrikli süpürgesi, bulaşık makinesi ve yazıcısı bozulduğu' için sosyal medya hesabından sessiz çığlık attığı bir görüntü paylaştı. Ünlü yıldızın takipçileri ise görüntüye tepki gösterdi.
Polis sirenini duyunca dünyaları şaştıAntalya'da evlerinin önünde kaykay yapan iki genç, polis aracı sirenini duyunca sokaktan eve kaçtı. Görüntüyü çeken baba, o anları kameraya kaydederken çocukların düşmesiyle kahkahaya boğuldu. Ve o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber