Geri Dön

BAMBU’da başvuru 5 Temmuz’da son

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (DETTO) bünyesinde faaliyete geçirilen BAMBU Hızlandırma ve Ön Kuluçka Merkezi, bu yıl girişimci adayları için 6. kez kapılarını açıyor.

BAMBU’da başvuru 5 Temmuz’da son

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (DETTO) bünyesinde faaliyete geçirilen BAMBU Hızlandırma ve Ön Kuluçka Merkezi, bu yıl girişimci adayları için 6. kez kapılarını açıyor. Online olarak sürdürülecek eğitimler için başvurular, www.bambu.depark.com adresinden 5 Temmuz’a kadar yapılabilecek. DETTO Koordinatörü Prof. Dr. Hasan Selim, “Program, tartışarak, deneyerek, gözlemleyerek öğrenmeyi hedefleyen interaktif bir eğitim ve iş geliştirme programı şeklinde tasarlandı” dedi.

TBMM Başkanı Şentop açıkladı! Ayasofya'da ilk namaz...Ayasofya kararı sonrası TBMM Başkanı Mustafa Şentop açıklamalarda bulundu. “Ne zaman namaz kılmaya gideceksiniz?” sorusuna ilişkin Şentop, ''En kısa zamanda. Muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde olabilir. En geç önümüzdeki hafta cumaya kadar bu konuda adım atılır. Hep beraber, siz de gelirsiniz.'' yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber