Geri Dön

Belediyenin yüzde 70’i görev başında

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, belediye çalışanlarıyla bayramlaştı, “Çeşmeye gelen tatilcilerin huzuru ve güveni için görevimizin başında olacağız. Ben de çalışacağım” dedi.

Belediyenin yüzde  70’i görev başında

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Kurban Bayramı öncesinde belediye çalışanlarıyla Belediye Meclis Salonu’nda bayramlaştı. Tüm çalışanlarla birlikte belediyeden ekmeklerini kazandıklarını ve geçimlerini sağladıklarını belirten Başkan Dalgıç, “Çeşme gibi, dünyanın nadir güzellikteki bir beldesinde yaşıyoruz. Hem yaşadığımız bölgeyi, hem de ekmeğimizi kazandığımız belediyemizi daha fazla sahiplenmemiz gerekir” şeklinde konuştu. Başkan Dalgıç ayrıca yönetim olarak belediyenin tüm birimleriyle ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını vurguladı.

Emlak servisi açık

Uzun bayram tatilinde belediyenin yüzde 70’inin görevinin başında olacağını kaydeden Başkan Dalgıç, “Ben de çalışacağım. Zabıtamız, park ve bahçeler, temizlik işlerindeki arkadaşlarımız, Çeşmemize gelen tatilcilerin huzuru ve rahatı için görevlerinin başında olacaklar. Vergi barışı ile ilgili olarak da emlak ve gelirler servisi de bu hafta sonu açık olacak” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber