Geri Dön

Bir annenin yardım çığlığı

Ayvalık’ta annesi ve üç kardeşi ile birlikte yaşayan Zekiye Kalay’a (15) 9 ay önce karın şişliği şikayetiyle gittiği İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde siroz teşhisi konuldu.

Bir annenin yardım çığlığı

Ayvalık’ta annesi ve üç kardeşi ile birlikte yaşayan Zekiye Kalay’a (15) 9 ay önce karın şişliği şikayetiyle gittiği İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde siroz teşhisi konuldu. Birinin kalbi delik olan 3 çocuğunu akrabalarına bırakıp, Zekiye ile hastane odalarında yaşamaya başlayan Anne Deniz Kalay, “Zekiye’nin hastalığından diğerlerine yetişemiyorum. Elimden bir şey gelmiyor. Evladımın karaciğer nakli olması gerekiyor” dedi. l DHA

Bahadır Barajı'nda çatlama meydana geldi; su boşaltılıyor!Uşak'ın Banaz ilçesindeki Bahadır köyündeki Bahadır Barajı'nın alt bölgesinde oluşan çatlaklar nedeniyle meydana gelen su sızıntısı bölgede paniğe neden olurken, Devlet Su İşleri (DSİ) yetkililerince dün geceden itibaren barajdaki suyun kontrollü bir şekilde vana odasından dereye boşaltılmasına başlandı. DSİ yetkilileri, barajdaki su seviyesinin sızıntı seviyesine kadar indirildiğini açıkladı. Ancak bölgede yoğun yağmur yağışı nedeniyle seviyenin tekrar yükselmesi bekleniyor.
Annesi ölen keçiye köpek sahip çıktıBursa'da bir haftalıkken annesi ölen keçiye köpek sahip çıktı. Yavru keçi, köpeği emiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber