Geri Dön
EgeBirleşme zamanı

Birleşme zamanı

CHP’nin İzmir adaylarını açıklamasının ardından açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Tüm partililer adaylarımızın arkasında kenetlenmelidir” dedi.

Birleşme zamanı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP’nin Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarına destek mesajı yayınladı. “Gün ayrışma değil birleşme günüdür” diyen Kocaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Yakışanı yapalım

“İzmir’de sergileyeceğimiz birlik ve beraberlik tablosu, parti içindeki kaynaşmanın pekiştirilmesine ciddi katkı sağlayacağı gibi, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını da İzmir’den müjdeleyecektir. 15 yıllık görev süremiz boyunca İzmir’e ve İzmirli hemşehrilerimize yönelik çok önemli işler başardık. Kentimizin geleceğinde de var olacak önemli projelere imza attık. Elde ettiğimiz başarıyla, bütün Türkiye’nin gözünün İzmir’e çevrildiğinin farkındayız. Ortaya koyduğumuz bu başarı tablosu, daha iyisini yapabilmek konusunda hepimizi kamçılayacaktır. Başta Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tunç Soyer olmak üzere, tüm belediye başkan adaylarımızla birlikte durup dinlenmeden, çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmeli ve partimizin bayrağını yukarı, daha yukarı taşımalıyız. Tüm Cumhuriyet Halk Partililer, hiçbir ayrı gayrıya girmeden adaylarımızın arkasında kenetlenmelidir. Bize yakışan budur. Parti terbiyesi de zaten bunu gerektirir. Biz şahsi ikbali için değil, ülkesi, milleti ve partisi için yanıp tutuşan insanlarız. Türkiye’ye, Mustafa Kemal Atatürk’ün eserlerine ve ilkelerine, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve İzmir’e hep birlikte sahip çıkmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler