Geri Dön

Bornova ile EGİAD işbirliği yapacak

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EİGAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyeret etti.

Bornova ile EGİAD işbirliği yapacak

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EİGAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyeret etti. Bornova’yı büyütme hedefiyle yaptıkları çalışmaları anlatan İduğ, kentteki tüm kurumlar ve sivil toplum toplum kuruluşları ile olduğu gibi EGİAD ile de işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Bornova’nın bir sanayi kenti olduğunu ifade eden Başkan İduğ, “Bornova’da iş insanları ve esnafımızla el ele verdik. Onların işlerini kolaylaştırmak için Bornova’nın merkezinde İZTO ve EBSO’nun şubelerini açıyoruz. Altın Bilezik projemizle iş arayanlarla işçi arayanları aynı platformda buluşturuyoruz” diye konuştu.

Sosyal projeler

EGİAD Başkanı Aslan da, “Genç iş insanları olarak başta sosyal projeler olmak üzere her alanda sizlerle işbirliği yapmak bizim bize büyük mutluluk verecektir” dedi.

79 yaşındaki Bakiye teyze coronayı yendi!Ordu’nun Fatsa ilçesinde corona virüsü yenen 79 yaşındaki Bakiye Yaylak alkışlarla taburcu edildi.
ABD polisi her yerde bu kadını arıyorABD'de polis yayınladığı görüntüyle, bir evin kapısını telaş içinde çalan ve daha sonra ortadan kaybolan genç kadını arıyor. Görüntüyü yayınlayan Medford Polisi, genç kadın için endişelendiklerini vurguladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber