Geri Dön

Bravo Duru

Gaziemir’in Sarnıç Mahallesi’nde yaşayan Bağkur emeklisi Erol Günay (52) ve bir marketin depo görevlisi Gülsüm Günay (52) çiftinin 3 çocuğundan en küçüğü Adnan Menderes İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Duru Bahar Günay, ramazan ayında ihtiyaç sahibi olan yaşıtları için anlamlı bir harekete imza attı, kumbarasındaki parayı bağışladı

Bravo Duru

Türk Kızılay İzmir Şubesi Başkanı Kerem Baykalmış eve gelerek, Duru’nun kumbarasında biriktirdiği 200 lirayı makbuz karşılığında teslim aldı. Kişisel ihtiyaçları için yaklaşık 1 aydır para biriktirdiğini belirten Duru, “Ancak ihtiyaç sahibi küçük kardeşlerime, kumbaramda biriktirdiğim paralarımı bağışlamak istedim. Babama anlattım. Kızılay’daki ağabeyleri aradı. Onlar da beni üzmedi, buraya geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye açıklama yaptı.

'Maske tak' diye uyaran güvenlik görevlisine testereyle saldırdıKocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir kişi, kendisini maske takması konusunda uyaran güvenlik görevlisine otomobilinin bagajından aldığı testereyle saldırmaya çalıştı. O onları sosyal medya hesabından paylaşan hastane başhekimi Mustafa Güneş, "Sırf toplumun sağlığını koruma amacıyla yapılan bu uyarıya arabasından çıkardığı testere ile saldıran bu şahsı şiddetle lanetliyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber