Geri Dön
Ege‘‘Büyük Altay’ı bırakamam’’

‘‘Büyük Altay’ı bırakamam’’

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Altay, deplasmanda Galatasaray’la karşı karşıya geldi. İstanbul’da oynanan mücadelede skor 2-2 beraberlik ile tamamlandı.

‘‘Büyük Altay’ı bırakamam’’

AYBERK GÖKBAK Milliyet - Geçen hafta da İstanbul’da Başakşehir deplasmanında terleyen siyah beyazlı ekip, 0-0 berabere kalmıştı. İzmir temsilcisi, Galatasaray maçından sonra da yeniden 1 puana razı oldu. Siyah beyazlı ekipte Teknik Direktör Mustafa Denizli, takımının Galatasaray maçında ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu belirtti. Siyah beyazlı ekibin deneyimli çalıştırıcısı Denizli, “Arka arkaya İstanbul’da 2 zorlu maç oynadık. Son haftalarda kötü bir gidişatımız var. Bunu kendi içimizde telafi etmeye gayret ediyoruz. Bu iki deplasman puanı bizim için mutlu edici. Takımımın ortaya koyduğu mücadeleden memnunum” diye konuştu.

‘Burada devam edeceğim’

Göztepe maçı için İzmir’de olan Fenerbahçe kafilesinin kendisinin de kaldığı otelde konakladığını aktaran Denizli, “Fenerbahçe, benim uzak olduğum camia değil. Görev yapan eski ve yeni yöneticilerden birçoğu benim arkadaşım. Onlarla oturmamdan daha doğal bir şey olamaz. Misafir olan tanıdık yöneticilerle oturup sohbet etmeyelim mi? Oturduk ama onun dışında bir şey söz konusu değil. Altay’ı bırakma gibi bir niyetim asla yok. Bu görevi şartlar ne olursa olsun devam ettireceğim” ifadelerini kullandı.