Geri Dön

CHP’den İnce’ye bağış desteği

İzmir’de ilçe belediye başkanları, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin kampanyasına bağışta bulundu

CHP’den İnce’ye bağış desteği

CHP İzmir İl Başkanlığı, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim çalışması giderlerini karşılamak için başlattığı bağış kampanyasına destek verdi. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve CHP İzmir İl Yönetim Kurulu üyeleri, partilerinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, seçim kampanyası giderlerinde kullanılmak üzere bağışta bulundu. Mutlu ve Piriştina 10’ar bin TL, Pekdaş 13 bin TL, İl Başkanı Yücel ise 11 bin TL bağışladı. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’ta, İnce’nin ‘Ateşleyin’ çağrısına cevap verdi ve Belediye Meclisi’nin CHP Grubu üyeleriyle birlikte kampanyaya bağış yaptı.

Halkın adayı

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Vatandaşlarımız, hukuku, adaleti, özgürlüğü ve demokrasiyi hakim kılacak bir cumhurbaşkanı seçmek istiyorlarsa, onları Muharrem İnce’ye destek vermeye davet ediyoruz. Adayımız devletin imkanlarını kullanarak değil, sırtını halka dayayarak yola çıktı” dedi.

‘Mitinglere BEKLİYORUZ’

Muharrem İnce’nin Menderes, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa ve Çiğli’de yapacağı mitingler öncesi sokağa çıkan CHP İzmir Milletvekili Musa Çam da, “Demokrasi gönüllüsü dostlarımızı mitinglere bekliyoruz” diyerek sokakları ve kahvehaneleri gezdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber