Geri Dön
EgeÇine’ye 10 milyon liralık yatırım

Çine’ye 10 milyon liralık yatırım

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi, görüş alışverişinde bulundu.

Çine’ye 10 milyon liralık yatırım

Büyükşehir’in Çine’ye yaptığı hizmetleri anlatan Çerçioğlu, altyapı, yollar, sosyal destekler ve diğer hizmetlerin genel bilgilerini muhtarlarla paylaştı. Toplantıda muhtarlar, cezaevi yerine gençlere yeni iş imkanı sağlayan yatırımların yapılması gerektiği belirtti. Başkan Çerçioğlu da, “Muhtarlarımızdan aldığımız geri dönüşlere bakacak olursak, hizmetlerimden memnunlar. Daha fazlası için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Çine’nin geleceğe dönük, sürdürülebilir, istihdam yaratacak, sosyolojik yapısını uygun projelere ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Bunu da biz yapacağız. 10 milyon liralık yeni bir yatırım ile Halk Ege Et’in Çine’deki tesisinin kapasitesini artıracağız” dedi.

Üreticiye can suyu

Binlerce yıldır Büyük Menderes Nehri etrafındaki bereketli topraklar üzerinde üretim yapan çiftçiler, son yıllarda yaşanan kuraklıkla sorunlar yaşamaya başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi, 50 yıldır atıl durumda olan su kuyusunu harekete geçirdi, tarımsal üretimin devam etmesini sağladı; bin dönüm araziye can verdi.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler