Geri Dön

Çocuklar da unutulmadı

Çocuklar da unutulmadı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çocukların istedikleri gibi eğlenebilmeleri için Kuşadası sahilde kurduğu oyun alanı dolup taşıyor. Küçük çocuklar için kurulan oyun alanının çok yerinde olduğunu söyleyen anne-babalar Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Çocuğunun denizde oynamayı sevmediği için oyun alanını tercih ettiğini söyleyen Seden Demiralay, İzmir’den Kuşadası’na tatil için geldiklerini belirtti, “Çocuk alanı çok güzel olmuş” dedi. Torunlarıyla oyun alanında zaman geçiren Mustafa Özcan da, “Oyuncaklar çok güzel olmuş. Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya çok net Ayasofya mesajıSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün açılışına video konferansla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili, 'Haklı kararlılığımızın sonucu olarak ibadete açtık. Kimin ne dediğine değil milletimizin ne istediğine göre bu kararı aldık' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber