Geri Dön

Çocuklar gülsün

Bayraklı ve Menderes belediyeleri, yüzlerce miniğin bayram mutluluğunu, giysi sürpriziyle ikiye katlıyor

Çocuklar gülsün

Bayraklı Belediyesi, Kızılay İzmir Şubesi ve Bir Çocuk Da Sen Giydir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kurban Bayramı için 839 öğrenciye bayramlık giysi dağıtıyor. Belediyeye ulaşan kolileri teslim alan Başkan Serdar Sandal, “Bin 678 parça ürün titizlikle ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak. Bağışçılara ve projede emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Kolilerde erkek çocuklar için pantolon ve gömlek, kız çocukları için ise elbiseler ve tişörtler bulunuyor.

Alışveriş esnaftan


Menderes Belediyesi de ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik Ramazan Bayramı’nda yapılan “Bu bayram bir çocuğu da siz giydirin” kampanyasını Kurban Bayramı için tekrarladı. Hayırseverlerin katılımıyla yapılan kampanya ile 500 çocuğa bayramlık giydi hediye edildi.

Kıyafet alışverişini ilçe esnafından yaptıklarını belirten Başkan Mustafa Kayalar, “Geçen bayram yoğun ilgi gören kampanyamızla yine çocukların yüzünü güldürdük. Katkı koyan herkese teşekkür ederiz. Her şey çocuklarımız için” dedi.

Türkiye'den Beyrut'a yardımTürkiye'den Beyrut'a yardım malzemeleri ve personel ulaştıracak Türk Silahlı Kuvvetlerine ait uçak, Ankara Etimesgut Havaalanı'ndan hareket etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber