Geri Dön

Çöken çatı, şansı oldu

İntihar etmek için 4 katlı evin çatısına çıkan Aydınlı genç, tabanını vura vura kırdığı çatının çökmesi sayesinde hayatta kaldı. Kırık çatıdan balkona düşen gencin sadece ayağı kırıldı

Çöken çatı, şansı olduAydınlı üniversite öğrencisi B.A.K, hayatını son vermek istedi. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde okuyan 18 yaşındaki B.A.K, Yağcılar Çarşısı’ndaki evlerinin bulunduğu 4 katlı apartmanın çatısına çıktı. Bir süre atermit kaplı çatıdan ayaklarını sarkıttı. Kendini boşluğa bırakmak için birkaç kez girişimde bulundu. Çatıdaki genci gören vatandaşlar, polise haber verdi. Tedbir amacıyla ambulans çağrıldı, itfaiye ekipleri hava yastığı hazırladı. Polis, çılgın genci aşağıya indirmek için saatlerce dil döktü.

Tabanıyla yere vurdu
İkna çabalarını boşa çıkaran B.A.K, sinirli bir şekilde tabanıyla çatıyı vurmaya başladı. O sırada çatı çöktü ve intihara teşebbüs eden genç, bir alt kattaki evin çatısına düştü. İki metreden balkona düşüp ayağını kıran B.A.K, hemen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Halası, kız arkadaşı ve bir yıl önce boşandıkları öğrenilen anne ve babasına birer intihar notu bırakan genç, kurtulduğuna sevinmedi. Çöken çatı, hayatta kalması için büyük şansı olan B.A.K’nın, kız arkadaşıyla arasının açıldığı, anne ve babasının boşanması nedeniyle de maddi sıkıntı çektiği, bu yüzden ölmek istediği öğrenildi. B.A.K’ın tedavisine başlandı.

Uçak seferlerine kısıtlamaİçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Koronavirüs Tedbirleri” kapsamında “Uçak/ Otobüs” seferleri ile ilgili yeni bir genelge daha gönderdi.
Yıldız Tilbe: Ellerimi yıkıyorumCorona virüs sebebiyle kendisini önlem amaçlı evde karantinaya alan Yıldız Tilbe, ellerini yıkadığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber