Geri Dön

Denizli otelleri hazır

Normalleşme süreciyle birlikte başlayan turizm sezonu için Denizli’de tüm hazırlıklar tamamlandı. Pamukkale’deki termal otellerin birçoğunun “Güvenli ve Sağlıklı Turizm Belgesi” aldığını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Türkiye’nin en temiz ve sağlıklı kenti olduğumuz ödüllerle tescillendi. Konuklarımız gönül rahatlığıyla kentimize gelebilir” dedi.

Denizli otelleri hazır

‘Önlemleri sürdürüyoruz’

Sertifikasyon sürecini Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) ile birlikte yürütüklerini belirten Zolan, “2 bin 500 yıldır insanlara şifa olan termal sularımız bugün de konuklarına sağlık veriyor. Bu süreçte tüm turizm tesislerimizle el ele verip bakanlıklarımızın genelgeleri doğrultusunda hazırlıklandık. Kent genelinde de dezenfeksiyon önlemlerini sürdürüyoruz” diye konuştu.

Ukrayna'da kan donduran olayUkrayna'nın Odesa ilinde 68 yaşındaki bir Türk vatandaşının cinayete kurban gittiği bildirildi. 17 yaşındaki 2 kişi tarafından öldürülen Türk vatandaşının cesedinin parçalanarak gömüldüğü ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber