Geri Dön

‘Dünyanın incisi’

Marmaris Belediyesi de, Avrupa’nın 3. büyük fuarı olan Hollanda Utrecht Turizm Fuarı’nda stant açtı.

‘Dünyanın incisi’

Marmaris Belediyesi’nin standında Başkan Mehmet Oktay, Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk, Meclis üyeleri Ali Kırlı ve Ceyhan Eroğlu’dan oluşan heyet de yer aldı. Fuarın açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da katıldı. 

Belediye Başkanı Oktay, yeni sezona dair görüşmeler yaptıklarını vurguladı, “Çok olumlu dönüşler var. İlçemizi tüm dünyaya tanıtmak, ‘Dünyanın incisi Marmaris’ sloganını her yerde duyurmak için çalışmalarımıza el birliğiyle devam edeceğiz” diye konuştu.

Manisa'da deprem: İzmir ve Bursa da sallandıKandilli Manisa'da 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. AFAD ise depremin büyüklüğünü 5.2 olarak açıkladı. Deprem Manisa ve çevre illerde kuvvetle hissedildi.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber