Geri Dön

Duymer’de teknoloji çığır açacak

Duymer İşitme Cihazları Yönetim Kurulu Başkanı Figen Baz, “Bu teknolojiyle beraber işitme cihazı kullanan hastalar sanki her zaman yanlarında bir uzman varmışçasına kendi ayarlamalarını yapabilecek.

Duymer’de teknoloji çığır açacak

Duymer İşitme Cihazları Yönetim Kurulu Başkanı Figen Baz, “Bu teknolojiyle beraber işitme cihazı kullanan hastalar sanki her zaman yanlarında bir uzman varmışçasına kendi ayarlamalarını yapabilecek. Bu teknolojinin sektörümüzde çığır açacağına inanıyorum. Hastalarımız cihazlarını kullanırken uyarılacak, yani bir nevi işitme cihazı onlarla konuşarak nasıl kullanmaları gerektiğine dair yardımcı olacak. Bu yüzden biz artık hastalarımıza bırakın sizin yerinize işitmeyle alakalı ne ihtiyacınız varsa cihazınız yapsın diyoruz” dedi.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da minibüs ile kamyonetin çarpışması sonrası 4 kişi yaralandı. Olay yerinde toplanan meraklı kalabalık ise koronavirüs ve sosyal mesafeyi unutup,  kaza yerini izledi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber