Geri Dön

e-ticarette 3’üncü boyut

DENİZLİ’de, girişimci Özgür Keysan (27) 3 boyutlu modelleme sistemini kullanıp gözle görülebilen her nesneyi sanal ortama aktarmayı sağlayan bir uygulama yaptı.

e-ticarette 3’üncü boyut

 Telefon ve bilgisayar kullanıcılarının ürünleri daha gerçekçi görebilmelerini sağlayacak uygulamanın e-ticaret alanına önemli katkı yapacağını belirten Keysan, “Müşterilerin içini rahatlatacak bu uygulama, alıcı ile satıcı arasındaki güveni sağlayacak. Gözünüzle görebildiğiniz nesneleri sanal ortamda birebir oluşturuyoruz. Kullanıcılar bilgisayar ve telefonlarından internet ortamında ürünleri renk ve görüntüleri birebir, istedikleri açılardan inceleyebiliyor” dedi.

KOSGEB deteği aldı

Üç yıl önce KOSGEB Girişimcilik Desteği’yle kendi şirketini kuran ve 3 boyutlu modelleme üzerine Ar-Ge çalışmaları yapan Keysan, bu alanda önemli bir projeyi hayata geçirdi. 

Suriye'de ABD ve Rus askeri araçları arasında yol kapma çabasıSuriye’nin kuzeyindeki Kamışlı’da ABD askerleri kullandıkları zırhlı aracı Rus askeri polis aracının önüne kırdı. O anlar saniye saniye amatör kameralarca kaydedildi.
Magazin Haberleri Bülteni 20 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber