Geri Dön

Edremitlilerin yardımları ulaştı

Edremit Belediyesi’nin kullanılmamış eşya ve erzak yüklü yardım TIR’ı, depremle felaketi yaşayan Elazığ’nın Mollakendi ilçesine ulaştı.

Edremitlilerin yardımları ulaştı

Edremit Belediyesi’nin kullanılmamış eşya ve erzak yüklü yardım TIR’ı, depremle felaketi yaşayan Elazığ’nın Mollakendi ilçesine ulaştı. Yardımları teslim eden Sosyal Yardım İşleri Müdürü Zeynel Karataş, Edremit halkına gösterdikleri dayanışma örneğinden dolayı teşekkür etti. Depremde hayatını kaybeden yurttaşlara rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi. Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan da, “Bize yardım elini uzattıkları ve bizi unutmadıkları için Allah onlardan razı olsun” dedi.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber