Geri Dön

EN SEMPATİK FUAR açıldı

Efor Fuarcılık tarafından düzenlenen Pet Show 2012 Evcil Hayvan Fuarı daha ilk günden renkli görüntüler ve heyecan yarattı.

EN SEMPATİK FUAR açıldı

İzmir Uluslarası Fuar Alanı 4 nolu sergi salonundaki organizasyonun açılış kurdelasını her yıl olduğu gibi bu yıl da anaokulu öğrencileri yaptı.

Açılışın ardından tarafından düzenlenen Köpek Defilesi ile hayvan figürlü Hacivat Karagöz gösterisi animasyonu çocukları gülmekten kırıp geçirdi. Minyatür atlar, akvaryum balıkları, kafes kuşları da çocukların ilgisini çekti. Çocukların yüzlerini palyaçolar sevdikleri hayvanların fiğürleri ile boyadı. Pet Sektörü ile hayvanseverleri buluşturan Fuar’da hayvansever derneklerileri de yer aldı.


15. kez düzenlenen Evcil Hayvan Şovda çeşitli yarışmalar da düzenlenecek. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, “Her yıl kent merkezinde düzenlediğimiz Pet Show Evcil Hayvan Show Türkiye’deki hayvan dostlarının en kapsamlı platformu olmaya devam ediyor. Evcil hayvanların ve onlara bakan dostlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak en güncel bilgiler bu çatı altında ücretsiz olarak edeniliyor” dedi.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber