Geri Dön

‘Enerjimizi birleştirdik’

‘Enerjimizi birleştirdik’

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ile Büyükşehir adayı Nihat Zeybekci, kurulduğu günden bu yana AK Parti’ye hizmetlerde bulunan önceki dönemin milletvekilleri, il başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile buluştu. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği toplantıda konuşan Başkan Şengül, “İzmir, artık değişim istiyor. Bizim de en büyük hayalimiz bu. Enerjimizi birleştirerek, bu hayali hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi. Büyükşehir adayı Nihat Zeybekci, “İzmir’in geri gittiğini kaydetti, “Ama sorunlar büyüyor. Bu gidişe ‘dur’ deme zamanı geldi” diye konuştu. Konak’taki buluşmaya AK Parti İzmir milletvekilleri Alpay Özalan, Ceyda Bölünmez Çankırı, Mahmut Atilla Kaya, Yaşar Kırkpınar ve Cemal Bekle de katıldı.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da minibüs ile kamyonetin çarpışması sonrası 4 kişi yaralandı. Olay yerinde toplanan meraklı kalabalık ise koronavirüs ve sosyal mesafeyi unutup,  kaza yerini izledi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber