Geri Dön

Esnaf Masası köprü olacak

Konak Belediyesi Esnaf Masası hizmete girdi. Başkan Abdül Batur ile esnaf arasında köprü vazifesi görecek birim ile sorunlar çok daha hızlı çözülecek.

Esnaf Masası köprü olacak

Esnaf Masası Başkanı Doğan Kılıç ve çalışma arkadaşlarını ziyaret eden Başkan Batur, “Konak esnafını, bu büyük aileyi aynı çatı altında toplayacak olan masamız büyük görev üstleniyor. Masamız, esnafımızın sorunlarını çözmek için ortak projeler üretip esnaf ve belediye arasındaki çalışmaları daha sağlıklı bir noktaya taşıyacak. Belediyemiz her çalışmamızda olduğu gibi bunda da ortak akıl hareket edeceğiz. Birlikte Konak dedik ve verdiğimiz sözü tutuyoruz” dedi.

Valiye teşekkür

Kıllıoğlu Hamamı ve Silahhane Binası’nın restorasyonlarına da değinen Başkan Batur, İzmir Valiliği’nin çalışmalara yüzde 80 katkı vereceğini açıkladı.  Vali Erol Ayyıldız’a teşekkür eden Batur, “İlçedeki tarihi yapıların ayağa kaldırılması için ne gerekiyorsa yapılacak. İki yapı, hızla kent yaşamına kazandırılacak” diye konuştu.

 

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber