Geri Dön
EgeEsnaf yalnız değildir!

Esnaf yalnız değildir!

AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Yeşilyurt’ta pandemiden en çok etkilenen esnafı ziyaret etti, sanatkârların daima yanlarında olduklarını belirtti

Esnaf yalnız değildir!

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Yeşilyurt Esnaf Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti. Oda ve Kooperatif Başkanı Mehmet Argun’dan, sorunları hakkında bilgi alan Çankırı, pandemiden en çok etkilenen kesimi oluşturan esnaf sanatkarların yanında olduğunu dile getirdi. “Esnafın beklentilerini karşılarsanız, destek olursanız toplumun beklentilerinin çoğunu karşılamışınız demektir” diyen Çankırı, “Bu düşüncelerle esnaf sanatkarlara büyük önem veriyoruz. Sorunları ve çözüm yolları üzerinde fikir alışverişlerinde bulunduk” dedi.

‘Annesi rahatsızlandı, devam etti’

Ceyda Bölünmez Çankırı’nın çalışmalarını yakından izlediklerini kaydeden Argun da, “Değerli milletvekilimizi kendimize çok yakın görüyoruz, nazar boncuğumuz olarak kabul ediyoruz. Dertlerimizi, beklentilerimizi rahatlıkla, açık bir dille paylaşabiliyoruz. Görüşmemiz esnasında bir telefon geldi ve annesinin rahatsızlığını öğrendi. Ne var ki oldukça üzülmesine rağmen aynı ciddiyetle, konsantrasyonunu bozmadan, esnafın sorunlarını masaya yatırdığımız toplantıyı bölmeden sürdürdü. Bu bir fedakarlığın göstergesidir, samimiyetin, dostluğun, içtenliğin ifadesidir. Ankara’da sorunlarımız hakkında çalışacağına gönülden inanıyoruz” diye konuştu.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler