Geri Dön

Evinizden pide yapmak çok kolay!

Kovid-19 önlemleri kapsamında evde kalan vatandaşların zamanı daha verimli bir biçimde geçirmesi için online pilates, online fiztoterapi ve tiyatro gibi birçok hizmet sunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı lezzetlerinin yer aldığı online yemek tarifleri programı da yayımlıyor.

Evinizden pide yapmak çok kolay!

Kovid-19 önlemleri kapsamında evde kalan vatandaşların zamanı daha verimli bir biçimde geçirmesi için online pilates, online fiztoterapi ve tiyatro gibi birçok hizmet sunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı lezzetlerinin yer aldığı online yemek tarifleri programı da yayımlıyor. Programın ilk tarifi ramazan pidesi oldu. Denizli Büyükşehir Başkanı Osman Zolan, “İnşallah bu zor günleri atlatacağız, sağlıklı günler yakındır” dedi.

Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: 4 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta bulunan Zap bölgesinde tespit edilen 4 PKK'lı teröristin düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakanlık, teröristlerin vurulma anına yönelik görüntüleri de paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber