Geri Dön

Fuara, Serengil imzası

1980 yılından beri İzmir’de faaliyet gösteren Change Abiye Mesut Yıldız Tekstil, IF Wedding Fashion İzmir’deki standında Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek’i ağırladı

Fuara, Serengil imzası

1980 yılından beri İzmir’de faaliyet gösteren Change Abiye Mesut Yıldız Tekstil, IF Wedding Fashion İzmir’deki standında Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek’i ağırladı. Firmanın kendisi için özel olarak diktiği beyaz bir elbiseyle objektif karşısına geçen Serengil, tüm abiye ürünlerini çok beğendiğini ve tarzına uygun olduğunu söyledi. Çankaya Mimar Kemalettin Moda Merkezi’ndeki üretim alanı ve showroom mağazasıyla hizmet veren firmanın ortağı Murat Yıldız, ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ihraç yaptıklarını belirtti, “2019’da lila, krem ve gri renkli pul payetler ön planda olacak” dedi.

Metroda saçılan paralara corona virüsü korkusuyla kimse dokunamadıÇin'in Xi'an kentindeki bir metro istasyonunda etrafa saçılan kağıt paralara corona virüsü korkusuyla kimse dokunamadı.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber