Geri Dön

‘Gaziemir, hizmette kaliteyi artırıyor’

Gaziemir’in farklı yerlerinde sorunları Çözüm Noktası’yla tespit ettiklerini belirten Belediye Başkanı Halil Arda, “Hizmet kalitemizi daha da artırmak istiyoruz” dedi

‘Gaziemir, hizmette kaliteyi artırıyor’

Gaziemir Belediyesi, mahallelerde oluşturduğu Çözüm Noktası’nda belediyenin çalışmalarını yurttaşlara anlatıyor; istek, öneri ve şikâyetleri dinliyor. Vatandaşların talepleri ilgili müdürlüğe iletilerek çözüm üretiliyor.

Yurttaşların görüş, öneri ve isteklerini dinleyerek proje ve çalışmalarına şekil veren Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Çözüm Noktası’yla yurttaşlara ulaşıyor. Belediyenin personeli, ilçenin 16 mahallesini belirli aralıklarla ziyaret ederek Çözüm Noktası kuruyor. Vatandaşların taleplerini alan personel, sokak sokak da dolaşıyor. Çözüm Noktası’nda görev yapan personel, belediyenin hayata geçirdiği fiziki ve sosyal projeler, kültür-sanat çalışmaları ile hayata geçmesi planlanan projeler hakkında yurttaşlara bilgi veriyor. Yurttaşlarla belediye hizmetleri hakkında anket yapan belediye personeli, onlardan gelen istekleri ilgili müdürlüğe ileterek çözüm üretilmesini sağlıyor. Anketlerde elde edilen veriler ışığında eksikler belirlenerek belediyenin hizmet kalitesi daha da artırılıyor.

Belediye Başkanı Halil Arda, “Ekiplerimiz, mahallelerimizi ziyaret ederek Çözüm Noktası’nda Gaziemirlileri dinliyor. Mahallelerimizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını tespit ederek çözüm üretiyoruz. Hizmet kalitemizi daha da artıracağız. Ekiplerimizin çalışması ve anketlerin sonuçlarına göre projelerimiz şekillendireceğiz” dedi.

Çözüm Noktası, bugün Aktepe-Emrez Mahallesi pazaryerinde, yarın Sarnıç pazaryerinde, pazar günü Sevgi Mahallesi pazaryerinde, 28 Eylül Pazartesi günü Irmak Mahallesi 38 Sokak’ta, 29 Eylül Salı günü Kömürcüler mevkiinde, 30 Eylül’de Çarşamba Binbaşı Reşatbey Mahallesi’ndeki çamaşırhane önünde, 2 Ekim Cuma günü Abdullah Arda Meydanı’nda, 3 Ekim Cumartesi günü de Dokuz Eylül Mahallesi pazaryerinde olacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber