Geri Dön

Gelişim Koleji BGL’ye hazır

Basketbol bayrağını bu sezon Basketbol Gençler Ligi’nde (BGL) dalgalandıracak Gelişim Koleji, hafta sonunda başlayacak zorlu seri için hazırlıklarını tamamladı.

Gelişim Koleji BGL’ye hazır

Sarı yeşilli ekip, ligi maratonuna Gelişim Koleji Spor Salonu’nda 1 Ekim Pazar günü saat 14:30’da İstanbul BBSK maçıyla başlayacak. İzmir ekibi, 8 Ekim’de ise yine İzmir’de Anadolu Efes ile kozlarını paylaşacak. Genel Menajer Namık Yazlar, BGL’nin Gelişim Koleji’nin misyonuna ve yapısına çok uygun olduğunu vurguladı, “BGL, gerçek anlamda genç oyuncuların, kendilerini geliştirme fırsatı buldukları deplasmanlı bir organizasyon. Bu açıdan oyuncularımızın gelişim süreçlerine önemli katkı sağlayacaktır” dedi. Gelişim Koleji’nin BGL’deki rakipleri arasında Tofaş, TED Ankara Kolejliler, Eskişehir Basket, Darüşşafaka, Gaziantep Basketbol, Beşiktaş ve Yeşil Giresun yer alıyor.

Horoz’da Erginer dönemi

Denizlispor’da teknik direktörlük koltuğuna Reha Erginer oturdu. Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ile görüşen Erginer, 2 yıllığına imza attı. Erginer, 5 yardımcısı ile birlikte bundan sonra yeşil siyahlı ekibi çalıştıracak. Herkesin hem fikir olduğu bir isimle çalışacaklarını kaydeden başkan Mustafa Üstek, “Uzun görüşmelerimiz oldu. Daha önce başarıları da var. Umarım Denizlispor için hayırlı olur. Hepimize hayırlı olsun” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber