Geri Dön
Ege‘Gelişimin şahidiyim’

‘Gelişimin şahidiyim’

Denizli’de 2004 yılında başlayan değişimden övgüyle bahseden AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, “Tüm illerimize hizmet için açık çek veriyoruz” dedi

‘Gelişimin şahidiyim’

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile bir araya geldi. Kurtulmuş’u Denizli’de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını kaydeden Başkan Zolan, “Sizlerin desteği, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Denizli’mizde şehircilik anlamında 2004’ten bugüne kadar büyük bir mesafe aldık” dedi.
2004 ile bugünün Denizli’sinin farklarını ‘Siyahla beyaz gibi’ sözleriyle açıklayan Zolan, “Denizli’nin gidilecek yeşil alanı yoktu, yeşil alanlarla donattık. Kentin altyapısı 50-60 yıllıktı, baştan aşağı yeniledik. Spor alanları, kültür merkezleri, gençlik merkezleri gibi ihtiyaç duyulan tüm yatırımları gece gündüz çalışarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz” diye konuştu
Bölgeyi bilen birisi olarak Denizli’nin yıllar içerisinde nasıl geliştiğine birebir şahit olduğunu anlatan Kurtulmuş ise, şöyle konuştu:
Ege’nin vitrini
“Denizli, Ege Bölgesi’nin vitrin şehirlerinden. “Denizli’ye yakışanı yaptık” sloganı çok yerinde kullanılmış. Denizli’nin daha gidecek çok yolu var. Bütün illerimiz için geçerli olan Cumhurbaşkanımızın desteği, tabiri caizse açık çek gibi diyebiliriz. Denizli’de yapılacak her türlü hizmetin yanındayız.”

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler