Geri Dön
Ege‘Gençlik kolları siyasetin okulu’

‘Gençlik kolları siyasetin okulu’

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetimi’ne seçilen Başkan Samet Doğuş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

‘Gençlik kolları siyasetin okulu’

İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti, “Görevimizin bilincindeyiz. Davamız için, hayırlı işlere imza atmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş ve yönetimini tebrik ettiğini kaydeden Başkan Ömer Faruk Çelik, şu vurguları yaptı: “Gençlik kolları, siyasetin bir okuludur. Buradan yetişen siyasetçilerin çok daha etkin ve başarılı olduğuna şahit oluyoruz. Gençlik kollarından sonra da daha etkin görevlerde bu kardeşlerimizin yükleri omuzlayacağına yürekten inanıyorum.”

14 Mart mesajı

Başkan Ömer Faruk Çelik, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda “İçerisinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecinde önemlerini bir kez daha kavradığımız sağlıklı bir toplum, temennisi ile gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler