Geri Dön

Haydi İzmir salona

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi tarafından bu yıl 4. kez düzenlenecek Always TSYD Voleybol Turnuvası, bugün oynanacak maçlarla başlayacak.

Haydi İzmir salona

İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda sporseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği turnuvada ilk gün saat 15.00’te İkbal Afyon Belediye Yüntaş ile Arkasspor, ilk maçta karşılaşacak. Bu mücadelenin ardından saat 17.00’de Arhavi Belediyespor-Galatasaray maçı oynanacak. Erkekler voleybolda sezon öncesi en ciddi prova özelliği taşıyan turnuvada ikinci gün saat 15.00’te Arkasspor-Arhavi Belediyespor, 17.00’de Galatasaray-Afyon Belediye Yüntaş, Pazar günü ise 14.00’te Afyon Belediye Yüntaş-Arhavi Belediyespor, 16.00’da Arkasspor-Galatasaray karşılaşmaları yapılacak. Geleneksel turnuva, bu yıl ilk kez Ci Group’un isim sponsorluğunda düzenlenecek. TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, voleybolseverleri salona davet etti.

Sağlık Bakanı Koca: "Pozitif çıkan hastamız yok"Sağlık Bakanı Koca Ankara'da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, Şu ana kadar çalışılmış numunelerde pozitif çıkan herhangi bir hastamız çıkmadı." dedi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber