Geri Dön

İlk neşter trafiğe

AK Parti İzmir Büyükşehir Başkan adayı Nihat Zeybekci, İzmir’in avantajlı bir kent olduğunu kaydetti “Projelerimizle kente kaybettiği zamanı kazandıracağız” diye konuştu.

İlk neşter trafiğe

Mimar Mühendisler Grubu İzmir Şubesi üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, ilk müdahale edecekleri alanlardan birinin trafik problemi olacağını söyledi. Mimarlar ve Mühendisler Grubu üyelerinin davetlisi olarak katıldığı toplantıda konuşan Zeybekci hazırladıkları projelerin İzmir’i 21. yüzyıla hazırlayacağını kaydetti.
Kentte ilk müdahale edecekleri alanlardan birinin trafik sorunu olduğunu aktaran Zeybekci, “Köprülü kavşaklar, alternatif yollar, daha geniş alana yayılan raylı sistemlerle İzmir’in bu sorununu hızla çözeceğiz. Otopark problemini de kapalı ve açık otopark alanlarını 80 bin araçlık kapasiteye ulaştırarak gidereceğiz” dedi.

Platform kuruluyor

Kentsel dönüşümün önemli bir konu olduğunu belirten Zeybekci, İzmir Platformu’nu hayata geçireceklerini ifade etti.
Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin meclis toplantısına da katılan Büyükşehir adayı, “Türkiye’nin en avantajlı kenti İzmir. Projelerimizle İzmir’in kaybettiği zamanı kazandıracağız” diye konuştu. Buca’da da AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleri ve daha önce partide görev yapmış isimlerle buluşmasında coşkuyla karşılanan Nihat Zeybekci, “1 Nisan’da İzmir’e hizmet güneşi doğacak. Cezaevinin bulunduğu alan Buca’nın en güzel parkı haline gelecek” dedi.

Yüzlerce otobüs Yenikapı miting alanını doldurduCorona virüs salgını nedeniyle şehirlerarası yolcu taşımacılığının kısıtlanmasının ardından şehirlerarası yolcu otobüsleri Yenikapı Miting meydanını doldurdu. Çeşitli firmalara ait yolcu otobüsleri salgının sona erip yeniden yolcu taşımacılığına izin verilmesine kadar alanda kalacak.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber