Geri Dön

İlk şeftaliler Rusya’ya gitti

Türkiye’nin önemli şeftali üretim merkezlerinden biri olan İzmir’in Selçuk ilçesinde, şeftali üreticileri, ilk parti ürünlerini Rusya’ya gönderdi.

İlk şeftaliler Rusya’ya gitti

Türkiye’nin önemli şeftali üretim merkezlerinden biri olan İzmir’in Selçuk ilçesinde, şeftali üreticileri, ilk parti ürünlerini Rusya’ya gönderdi. Bahçelerden toplanan şeftaliler, tesislerde paketlendikten sonra TIR’lara yüklendi. TIR’lar, ihracat için Rusya’ya doğru yola çıktı. Selçuk’ta iç piyasaya da şeftali satılıyor. Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, üreticilere bereketli bir sezon diledi. 

'Maske tak' diye uyaran güvenlik görevlisine testereyle saldırdıKocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir kişi, kendisini maske takması konusunda uyaran güvenlik görevlisine otomobilinin bagajından aldığı testereyle saldırmaya çalıştı. O onları sosyal medya hesabından paylaşan hastane başhekimi Mustafa Güneş, "Sırf toplumun sağlığını koruma amacıyla yapılan bu uyarıya arabasından çıkardığı testere ile saldıran bu şahsı şiddetle lanetliyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber