Geri Dön

İngilizler, bu yaz Bodrum’da

İngilizler, bu yaz Bodrum’da

Tur Operatörleri Platformu Sözcüsü Cem Polatoğlu, yüzde 50 indirim ve 9 taksit imkanının sunulduğu erken rezervasyon kampanyasından şu ana kadar 2,5 milyon kişinin yararlandığını açıkladı. Erken rezervasyonda geçen seneye göre yüzde 15 artış olduğunu belirten Polatoğlu, “Yabancı turist ilgisinden dolayı otellerde yerli turist kontenjanları düştü. Rusya’dan ve Avrupa’da da Almanya’dan çok ciddi bir talep var. Asıl sevindirici olan ise İngiliz turistler, üç yıl sonra yeniden Bodrum’a rezervasyon yaptırmaya başladı. Temmuz ve ağustos ayındaki kontenjanların yüzde 80’i doldu. Yerli tursit elini çabuk tutsun” diye konuştu.

Karşıyaka Çarşısı salgına rağmen yine boş kalmadıİzmir'in en kalabalık yerlerinden olan Karşıyaka Çarşısı, corona virüs (Covid-19) salgınına rağmen yine insan yoğunluğuna sahne oldu. Dün akşam çekilen görüntülerde, "Evde kal" çağrısına kulak asmayan vatandaşlar hem kendilerini hem de başkalarını riske attı.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber